Jaartal 2025
Zutphen
Cursus omgaan met dementie voor mantelzorgers
Deze cursus geeft mantelzorgers de gelegenheid ervaringen met andere mantelzorgers te delen en van elkaar te leren. Aan de hand van een aantal thema’s bespreken we uw situatie. Het is de bedoeling om samen de zin en betekenis van mantelzorg te ontdekken.
Bredevoort
Bijeenkomst rouwbegeleiding (na zelfdoding)
Data: 4 nov, 25 nov, 16 dec 2025 en 6 & 27 jan 2026
Als je iemand verliest door zelfdoding, verandert je wereld ingrijpend. In deze rouwgroep ontmoet je anderen met een soortgelijk verlies. Samen verkennen we thema’s als afscheid, verdriet, omgaan met reacties uit je omgeving en de zoektocht naar een nieuw evenwicht. Er is ruimte voor jouw verhaal, gevoel en vragen. De bijeenkomsten bieden herkenning, troost en steun.
Deelname is kosteloos en mogelijk vanaf drie maanden na het overlijden. Vooraf vindt een persoonlijk kennismakingsgesprek plaats.
Josje (64 jaar) vertelt over haar ervaring:
De gesprekken met de geestelijk verzorger helpen mij om bij die diepere laag te komen.
Die onderstroom die overal wel onder zit, maar waarvan het ook spannend is om daar naartoe te gaan.
Om dat te voelen, wat zo de moeite waard is.